Aktürk Metal Hurdacılık

Aktürk Metal Hurdacılık, Ankara Sincan'da konuşlu ve Ankara'da hurdacılık yapan firmamızın kurumsal bilgileri ve kuruluş yapısı bilgilerine buradan ulaşabilir, Ankarada hurda satmak için hemen en yakın hurdacı ekibimizi çağırabilirsiniz. Her şeyden önce, Sincan Hurdacılar Sitesi, Yenikent Fatih Malıköy Temelli ile Malıköy Başkent Anadolu Organize Sanayi Bölgesinden her çeşit hurda demir satın alıyoruz. Benzer şekilde,Etimesgut Eryaman Elvankent ve Yenimahalle Batıkent Demetevler Ostim İvedik Hurdacılar Sitesi bölgesi ile Ayrıca Mamak Akdere Boğaziçi Çankaya Kızılay Dikmen Cebeci Çayyolu Ümitköy Altındağ Ulus Siteler semti ile bununla birlikte Keçiören Etlik Bağlum Beypazarı İncek Pursaklar saray Ayaş Çubuk Elmadağ bölgelerinden her çeşit demir hurdası alımı yapıyoruz.

Aktürk Metal Hurdacılık

AKTÜRK METAL HURDACILIK

Aktürk Metal Hurdacılık

Kurumsal Bilgilerimiz

Her şeyden önce şunu ifade edelim; geridönüşüme en büyük katkısı olan meslek dalı hiç şüphesiz hurdacılık mesleğidir. Gerek geridönüşüme katkısı gerekse gelecek nesillere daha iyi bir doğa bırakmak adına kutsal bir mesleğin temsilcileri yine hurdacılardır.

Firmamız Aktürk Metal Hurdacılık, işte bu kutsal mesleği icra etmek üzere Emrah AĞÜNLÜ tarafından Ankara Sincan İlçesinde kurulmuştur.

Öncelikle, Kurulduğu günden bu yana, başta Sincan, Etimesgut, Yenimahalle, Mamak, Keçiören, Çankaya ve Altındağ gibi merkez ilçeler olmak üzere Ankara'nın tüm ilçelerinden hurda demir, bakır, alüminyum, krom paslanmaz, çinko, sarı pirinç, kablo, beyaz eşya ve akü hurdalarını satın alarak geridönüşüm ile yeniden hizmete kazandırmaktadır.

Bununla birlikte hurdacılık mesleğini icra ederken, başta müşterilerinin olmak üzere çalışanlarının ve iş ortaklarının hak ve menfaatlerini de gözeten firmamız, müşteri memnuniyet odaklı olarak çalışmalarını emin adımlarla yürütmektedir.

Sonuç olarak, Dürüstlüğü, güvenilirliği, profesyonel çalışma şekli ile bugüne kadar başarıyla hizmet veren firmamız, sektörde edindiği yeri korumak, herkes için faydalı bir hizmet ortaya çıkarmak ve her geçen gün hizmet ağını genişletmek için fedakarca çalışmalarına devam etmektedir.

Aktürk Metal HurdacılıkHemen Bizi Arayın!


Ankara Hurdacılar

En Yakın Hurdacı Telefon

0 531 841 3591

 
Ankara Hurdacılar

Hurdacı WhatsApp İletişim

0 531 841 3591Yerinden Hurda Alımı

Sonuç olarak, Başta Ankara ve ilçeleri olmak üzere yakında bulunan çevre iller genelinde hurdalarınızı Yüksek Fiyat garantisi ile satmak veya ücretsiz keşif talebinde bulunmak için lütfen firmamız Aktürk Metal Hurdacılığı arayınız.